ЩО ТАКЕ WIPO PROOF?

WIPO PROOF - це онлайн-послуга, яка дозволяє швидко створювати захищені від злому докази існування вашого цифрового файлу на певний момент часу.

WIPO PROOF надає додатковий спосіб захистити цінні цифрові активи, будь то творче твір, дизайн продукту, винахід або дослідні дані і висновки, отримані в процесі інноваційної роботи.
За лічені секунди WIPO PROOF за допомогою передової захищеної технології створює визнається в усьому світі цифровий відбиток вашого інтелектуального активу. Це ваш токен WIPO PROOF - зашифрована запис про "генетичному коді" та існування вашого цифрового файлу з проставленням відмітки дати і часу на момент його створення. Термін дії токенов чи не закінчується, і WIPO PROOF безпечно зберігає їх протягом 5 років.
WIPO PROOF спирається на 130-річний досвід ВОІВ в області надання безпечних і надійних послуг в області ІС по всьому світу.
Дізнайтеся про принцип роботи

НАВІЩО ВИКОРИСТОВУВАТИ WIPO PROOF?

Творчість і новаторство - часто довгий багатоетапний процес, в ході якого створюється безліч цінних продуктів. Доказ того, що ваша ідея, текст пісні, ескіз або інше оригінальний твір існували до творів інших людей, може істотно підвищити його цінність.
WIPO PROOF надає новаторам і авторам надійні докази того, що твір існувало на певний момент часу, що може перевірити будь-який бажаючий.
Це допоможе запобігти неправомірне використання і незаконне привласнення і може бути корисно при вирішенні правових спорів.
WIPO PROOF доповнює існуючі системи ІС і являє собою ще одним інструмент стратегічного управління інтелектуальними активами.
Як послуга WIPO PROOF може бути мені корисна?
Ви музикант, який працює на цифровому ринку. Ви створюєте всі свої твори за допомогою програмного забезпечення для створення цифрової музики, і більшість ваших творінь використовуються іншими в спільних проектах, таких як опери, фільми, серіали, і навіть діджеями при створенні нових збірок. У вас величезна аудиторія, і відстежити кожне використання вашої музики неможливо. Але в якийсь момент, можливо, ви виявите її несанкціоноване використання, через якого втрачаєте дохід. Створюючи цифрове доказ в момент офіційного випуску кожного твору, ви можете довести своє авторство. Це збереже вам душевний спокій і дасть можливість в повній мірі отримати винагороду за свою працю.
Наши услуги
Расскажите, с чем связаны услуги вашей компании и раскройте гланую выгоду клиента
  • Первая услуга Коротко расскажите в чем ее суть и добавьте яркое фото, чтобы привлечь больше внимания клиентов.
  • Вторая услуга Напишите об услуге коротко: что в нее входит или из каких этапов работы она состоит.
  • Третья услуга Коротко расскажите в чем ее суть и добавьте яркое фото, чтобы привлечь больше внимания клиентов.
  • Четвертая услуга Напишите об услуге коротко: что в нее входит или из каких этапов работы она состоит.
  • Пятая услуга Коротко расскажите в чем ее суть и добавьте яркое фото, чтобы привлечь больше внимания клиентов.
  • Шестая услуга Напишите об услуге коротко: что в нее входит или из каких этапов работы она состоит.
Заголовок формы
Расскажите клиенту, что вам нужны его данные для связи с вами
Нажимая на кнопку, вы соглашаетесь с условиями о персональных данных
Контакты
Телефон: +1 123 456 78
Имейл: hello@firm.com
Укажите адрес вашей компании
Made on
Tilda