Патентне бюро "АВТОР"


 • Співпрацюючи з Патентним бюро "АВТОР", Ваші інтереси представлятиме кваліфікований патентний повірений. Перевага в роботі з патентним повіреним полягає в універсальності його компетенції при вирішенні найрізноманітніших питань в такий вузькоспеціальної області, як охорона, захист і управління правами на об'єкти інтелектуальної (промислової) власності. При цьому кваліфікація патентного повіреного підтверджена безпосередньо УкрПатентом в результаті проходження атестації на отримання статусу патентного повіреного, закріплена за допомогою реєстрації в Державному реєстрі патентних повірених України і засвідчена Свідоцтвом патентного повіреного.
 • У Патентному бюро "АВТОР "Ви зможете отримати консультацію з питань патентування технічних рішень і об'єктів дизайну. Ми визначимо разом з Вами об'єкти патентування, кваліфіковано підготуємо заявочні матеріали, супроводимо процес патентування винаходів, корисних моделей і промислових зразків в патентному органі. Використовуючи можливості Договору про патентну кооперацію, ми також допоможемо Вам подати міжнародну заявку на винахід, що дозволить закріпити пріоритет Вашого технічного рішення за кордоном. У разі виникнення спірних ситуацій з питань використання патентів третіх осіб ми проведемо порівняльний аналіз запатентованих об'єктів і цікавлять Вас технічних рішень і об'єктів дизайну, підготуємо висновок про наявність чи відсутність конфлікту інтересів.

 • Реєстрація торгової марки є одним з найбільш популярних кроків в області захисту інтелектуальної власності, а й в цьому питанні існує безліч специфічних нюансів, які можуть надавати в майбутньому вплив на ефективність охорони засобів індивідуалізації суб'єктів бізнесу. У нашому патентному бюро ми обговоримо і порекомендуємо оптимальні для задач бізнесу і бюджету варіанти захисту бренду, визначимо склад позначень для реєстрації, підготуємо грамотну класифікацію товарів і послуг, які будуть включені в заявку на реєстрацію торгової марки та вподальшому визначатимуть межі дії виключного права на зареєстровану торгову марку. В рамках Мадридської системи ми підготуємо і подамо для Вас міжнародну заявку на торгову марку.
 • Ефективність захисту інтеллектальной власності від порушень передбачає оптимальний розподіл зусиль і коштів правовласника в роботі з правоохоронними інстанціями для досягнення максимального результату з урахуванням особливостей ринку певного товару або сфери послуг. У розпорядженні правовласника традиційні інструменти захисту (звернення з позовом до суду, повідомлення про правопорушення в правоохоронні органи), а також такі спеціальні заходи, як включення об'єкта інтелектуальної власності до митного реєстру, взаємодія з антимонопольними органами, оспорювання прав третіх осіб в апеляційній раді при патентному органі. Ми володіємо істотним досвідом і необхідними повноваженнями представництва інтересів наших клієнтів у всіх правоохоронних інстанціях.
АВТОР.УКР
НАША КОМАНДА
 • РЕБРИК Наталія
  ДИРЕКТОР БЮРО
  Спеціаліст з неймінгу та просування брендів
 • КИЯШКО Олена
  ПАТЕНТНИЙ ПОВІРЕНИЙ УКРАЇНИ
  Незалежний оцінювач інтелектуальної власності
 • ВІДЕНЄЄВ Олександр
  ПОМІЧНИК ПАТЕНТНОГО ПОВІРЕНОГО
  Заступник керівника Центру інтелектуальної власності Львівської обласної державної адміністрації

Залишилися питання?

Поставте Ваше запитання і отримаєте відповідь фахівця протягом 15 хвилин
в рамках безкоштовної консультації.
Made on
Tilda