ПОСЛУГИ у сфері
АВТОРСЬКИХ ПРАВ

СВІДОЦТВО про реєстрацію
ТОРГОВЕЛЬНОЇ МАРКИ

ПАТЕНТУВАННЯ
винахід | корисна модель | промисловий зразок

ОЦІНКА МАЙНОВИХ ПРАВ на об'єкти інтелектуальної власності | Визначення ставки РОЯЛТІ

ONLINE-РЕЄСТРАТОР АВТОРСЬКИХ ПРАВ

Завантажте Ваші ТВОРИ ONLINE  і протягом 15 ХВИЛИН отримайте  CERTIFICATE  про підтвердження | реєстрацію Авторських прав  який діє у 181 країні-учасниці Бернської конвенції

ПРОСТО

Сервіс онлайн-реєстрації авторських прав AUTHOR.UA – простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий інструмент з можливістю оплати послуг онлайн.

НАДІЙНО

Національний онлайн-реєстратор авторських прав AUTHOR.UA забеспечує надійну охорону та захист даних, гарантує їх незмінність та безпеку. Авторські та виняткові права підтверджуються Свідоцтвами.

ПІДХОДИТЬ КОЖНОМУ

Підтвердження авторських прав підходить усім творцям інтелектуальної власності, незалежно від правової категорії, підтверджується документом - свідоцтвом про депонування з цифровим підписом та штампом дати та часу.

ДОСТУПНО

Сервіс онлайн-реєстрації авторських прав AUTHOR.UA дозволяє керувати інтелектуальною власністю на одному сайті онлайн без відвідування офіційних установ.

Захистіть Ваш головний Актив –  Ваші АВТОРСЬКІ ПРАВА! 

Отримайте розширенну КОНСУЛЬТАЦІЮ щодо захисту Ваших авторських прав від юристів національного онлайн-реєстратора авторських прав “AUTHOR.UA”®